SIT1602BC-11-25E-4.096000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-11-25E-4.096000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-11-25E-4.096000G SiTIME
    SIT1602BC-11-25E-4.096000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-11-25E-4.096000G is described as 20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM