SIT1602AIB11-30S-54.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AIB11-30S-54.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 54.0000MHZ H/LV-CMOS
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AIB11-30S-54.000000G SiTIME
    SIT1602AIB11-30S-54.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AIB11-30S-54.000000G is described as OSC MEMS 54.0000MHZ H/LV-CMOS. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"