SIT1602AIB11-30S-37.500000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AIB11-30S-37.500000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 37.5000MHZ H/LV-CMOS
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AIB11-30S-37.500000G SiTIME
    SIT1602AIB11-30S-37.500000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AIB11-30S-37.500000G is described as OSC MEMS 37.5000MHZ H/LV-CMOS. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE