SIT1602AIB11-30S-33.333300G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AIB11-30S-33.333300G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 33.3333MHZ H/LV-CMOS
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AIB11-30S-33.333300G SiTIME
    SIT1602AIB11-30S-33.333300G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AIB11-30S-33.333300G is described as OSC MEMS 33.3333MHZ H/LV-CMOS. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM