SIT1602AI-82-33E-75.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-75.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 75MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-75.000000T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-75.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-75.000000T is described as OSC XO 3.3V 75MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR