SIT1602AI-82-33E-74.250000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-74.250000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 74.25MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-74.250000T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-74.250000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-74.250000T is described as OSC XO 3.3V 74.25MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM