SIT1602AI-82-33E-66.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-66.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 66MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-66.000000T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-66.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-66.000000T is described as OSC XO 3.3V 66MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD