SIT1602AI-82-33E-62.500000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-62.500000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 62.5MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-62.500000T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-62.500000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-62.500000T is described as OSC XO 3.3V 62.5MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"