SIT1602AI-82-33E-48.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-48.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 48MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-48.000000T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-48.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-48.000000T is described as OSC XO 3.3V 48MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE