SIT1602AI-82-33E-25.000625T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-25.000625T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 25.000625MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-25.000625T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-25.000625T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-25.000625T is described as OSC XO 3.3V 25.000625MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE