SIT1602AI-82-33E-25.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-33E-25.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 25MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-33E-25.000000T SiTIME
    SIT1602AI-82-33E-25.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-33E-25.000000T is described as OSC XO 3.3V 25MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE