SIT1602AI-82-25E-25.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-82-25E-25.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 2.5V 25MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-82-25E-25.000000T SiTIME
    SIT1602AI-82-25E-25.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-82-25E-25.000000T is described as OSC XO 2.5V 25MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM