SIT1602AI-81-33E-50.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-81-33E-50.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 50MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-81-33E-50.000000T SiTIME
    SIT1602AI-81-33E-50.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-81-33E-50.000000T is described as OSC XO 3.3V 50MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH