SIT1602AI-81-33E-30.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-81-33E-30.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 30MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-81-33E-30.000000T SiTIME
    SIT1602AI-81-33E-30.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-81-33E-30.000000T is described as OSC XO 3.3V 30MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM