SIT1602AI-22-XXE-66.666000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-22-XXE-66.666000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 66.666MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-22-XXE-66.666000E SiTIME
    SIT1602AI-22-XXE-66.666000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-22-XXE-66.666000E is described as OSC XO 66.666MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH