SIT1602AI-22-33S-48.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-22-33S-48.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 48MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-22-33S-48.000000G SiTIME
    SIT1602AI-22-33S-48.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-22-33S-48.000000G is described as OSC XO 3.3V 48MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN