SIT1602AI-21-28E-27.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-21-28E-27.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 2.8V 27MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-21-28E-27.000000E SiTIME
    SIT1602AI-21-28E-27.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-21-28E-27.000000E is described as OSC XO 2.8V 27MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK