SIT1602AI-21-25E-54.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-21-25E-54.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 2.5V 54MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-21-25E-54.000000E SiTIME
    SIT1602AI-21-25E-54.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-21-25E-54.000000E is described as OSC XO 2.5V 54MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH