SIT1602AI-12-33S-38.400000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-33S-38.400000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 38.4MHZ ST
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-33S-38.400000E SiTIME
    SIT1602AI-12-33S-38.400000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-33S-38.400000E is described as OSC XO 3.3V 38.4MHZ ST. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM