SIT1602AI-12-33E-7.372800E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-33E-7.372800E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 7.3728MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-33E-7.372800E SiTIME
    SIT1602AI-12-33E-7.372800E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-33E-7.372800E is described as OSC XO 3.3V 7.3728MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A