SIT1602AI-12-33E-4.096000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-33E-4.096000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 4.096MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-33E-4.096000E SiTIME
    SIT1602AI-12-33E-4.096000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-33E-4.096000E is described as OSC XO 3.3V 4.096MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"