SIT1602AI-12-33E-33.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-33E-33.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 33MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-33E-33.000000G SiTIME
    SIT1602AI-12-33E-33.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-33E-33.000000G is described as OSC XO 3.3V 33MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A