SIT1602AI-12-18S-19.200000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-18S-19.200000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 19.2MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-18S-19.200000E SiTIME
    SIT1602AI-12-18S-19.200000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-18S-19.200000E is described as OSC XO 1.8V 19.2MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM