SIT1602AI-12-18E-33.333000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-18E-33.333000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 33.333MHZ OE
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-18E-33.333000E SiTIME
    SIT1602AI-12-18E-33.333000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-18E-33.333000E is described as OSC XO 1.8V 33.333MHZ OE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM