SIT1602AI-12-18E-25.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-12-18E-25.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 25MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-12-18E-25.000000G SiTIME
    SIT1602AI-12-18E-25.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-12-18E-25.000000G is described as OSC XO 1.8V 25MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM