SIT1602AI-11-33E-24.576000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-11-33E-24.576000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 3.3V 24.576MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-11-33E-24.576000E SiTIME
    SIT1602AI-11-33E-24.576000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-11-33E-24.576000E is described as OSC XO 3.3V 24.576MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM