SIT1602AI-11-25E-74.250000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-11-25E-74.250000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 2.5V 74.25MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-11-25E-74.250000G SiTIME
    SIT1602AI-11-25E-74.250000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-11-25E-74.250000G is described as OSC XO 2.5V 74.25MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH