SIT1602AI-11-18E-72.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602AI-11-18E-72.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC XO 1.8V 72MHZ
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602AI-11-18E-72.000000G SiTIME
    SIT1602AI-11-18E-72.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602AI-11-18E-72.000000G is described as OSC XO 1.8V 72MHZ. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE