TMM-149-01-S-S-RA-019 Samtec
  • More about TMM-149-01-S-S-RA-019 Samtec
    TMM-149-01-S-S-RA-019 Samtec
    TMM-149-01-S-S-RA-019 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-149-01-S-S-RA-019 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM