TMM-144-01-F-S-RA-033 Samtec
  • More about TMM-144-01-F-S-RA-033 Samtec
    TMM-144-01-F-S-RA-033 Samtec
    TMM-144-01-F-S-RA-033 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-144-01-F-S-RA-033 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED