TMM-120-01-LM-D-SM-P-TR Samtec
  • More about TMM-120-01-LM-D-SM-P-TR Samtec
    TMM-120-01-LM-D-SM-P-TR Samtec
    TMM-120-01-LM-D-SM-P-TR is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-120-01-LM-D-SM-P-TR is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP