FTE-125-01-G-DV Samtec
  • More about FTE-125-01-G-DV Samtec
    FTE-125-01-G-DV Samtec
    FTE-125-01-G-DV is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. FTE-125-01-G-DV is described as CONN HEADER 50POS .8MM DUAL SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM