EHT-120-01-S-D-SM-LC-20 Samtec
  • More about EHT-120-01-S-D-SM-LC-20 Samtec
    EHT-120-01-S-D-SM-LC-20 Samtec
    EHT-120-01-S-D-SM-LC-20 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. EHT-120-01-S-D-SM-LC-20 is described as 2MM EJECTOR HEADER. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A