EHT-120-01-S-D-RA-21 Samtec
  • More about EHT-120-01-S-D-RA-21 Samtec
    EHT-120-01-S-D-RA-21 Samtec
    EHT-120-01-S-D-RA-21 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. EHT-120-01-S-D-RA-21 is described as 2MM EJECTOR HEADER. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP