EHT-117-01-S-D-SM-12-P Samtec
  • More about EHT-117-01-S-D-SM-12-P Samtec
    EHT-117-01-S-D-SM-12-P Samtec
    EHT-117-01-S-D-SM-12-P is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. EHT-117-01-S-D-SM-12-P is described as 2MM EJECTOR HEADER. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM