DW-48-10-F-D-560 Samtec
  • More about DW-48-10-F-D-560 Samtec
    DW-48-10-F-D-560 Samtec
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE