CLT-125-03-F-D Samtec
  • More about CLT-125-03-F-D Samtec
    CLT-125-03-F-D Samtec
    CLT-125-03-F-D is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. CLT-125-03-F-D is described as 2MM SOCKET STRIPS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM