CLT-116-02-LM-D-BE-A-K Samtec
  • More about CLT-116-02-LM-D-BE-A-K Samtec
    CLT-116-02-LM-D-BE-A-K Samtec
    CLT-116-02-LM-D-BE-A-K is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. CLT-116-02-LM-D-BE-A-K is described as 2MM SOCKET STRIPS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2