1.00MM-28-6-B-SH2-G1 Parlex
  • Available: 13
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1.00MM-28-6-B-SH2-G1 Parlex
    1.00MM-28-6-B-SH2-G1 Parlex
    1.00MM-28-6-B-SH2-G1 is manufactured by Parlex and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. 1.00MM-28-6-B-SH2-G1 is described as CABLE FFC 28POS 1.00MM 6". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Parlex
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE