ERA-2HEC2050X Panasonic
  • More about ERA-2HEC2050X Panasonic
    ERA-2HEC2050X Panasonic
    ERA-2HEC2050X is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-2HEC2050X is described as RES SMD 205 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK