EXL75BNX LAIRD TECH
  • Part Number: EXL75BNX
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TWO-WAY PORT 75MHZ BNX
  • Category: RF Antennas
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"