DC24HDPF1P-EZ LAIRD TECH
  • Part Number: DC24HDPF1P-EZ
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT BACKHAUL 24DBI 2.4GHZ 30
  • Category: RF Antennas
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK