DA-045-12-02-00-00 LAIRD TECH
  • More about DA-045-12-02-00-00 LAIRD TECH
    DA-045-12-02-00-00 LAIRD TECH
    DA-045-12-02-00-00 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermoelectric & Peltier Assembles category. DA-045-12-02-00-00 is described as THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 6.1A. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE