DA-039-12-02-00-00 LAIRD TECH
  • More about DA-039-12-02-00-00 LAIRD TECH
    DA-039-12-02-00-00 LAIRD TECH
    DA-039-12-02-00-00 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermoelectric & Peltier Assembles category. DA-039-12-02-00-00 is described as THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 3.9A. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> Thermoelectric & Peltier Assembles from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermoelectric & Peltier Assembles
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"