DA-024-12-02-00-00 LAIRD TECH
  • More about DA-024-12-02-00-00 LAIRD TECH
    DA-024-12-02-00-00 LAIRD TECH
    DA-024-12-02-00-00 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermoelectric & Peltier Assembles category. DA-024-12-02-00-00 is described as THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.4A. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> Thermoelectric & Peltier Assembles from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermoelectric & Peltier Assembles
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V