CAF96225(IDD2450-RS12E) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF96225(IDD2450-RS12E)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE 5DBI 12 RP SMA X2
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF96225(IDD2450-RS12E) LAIRD TECH
    CAF96225(IDD2450-RS12E) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF96225(IDD2450-RS12E) is described as ANT TERRANCE 5DBI 12" RP SMA X2. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"