CAF95998(ID2450-NF12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95998(ID2450-NF12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT WHISPER 2.4GHZ 9DBI 12 NFEM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95998(ID2450-NF12) LAIRD TECH
    CAF95998(ID2450-NF12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95998(ID2450-NF12) is described as ANT WHISPER 2.4GHZ 9DBI 12" NFEM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM