CAF95990(ID2450-RS36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95990(ID2450-RS36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT WHISPER 9DBI 36 SMA MALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95990(ID2450-RS36) LAIRD TECH
    CAF95990(ID2450-RS36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95990(ID2450-RS36) is described as ANT WHISPER 9DBI 36" SMA MALE. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ