CAF95989(IB2450-RN12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95989(IB2450-RN12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE 5DBI 12 RP N-FEM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95989(IB2450-RN12) LAIRD TECH
    CAF95989(IB2450-RN12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95989(IB2450-RN12) is described as ANT TERRANCE 5DBI 12" RP N-FEM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"