CAF95988(IDD2450-RT36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95988(IDD2450-RT36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE 5DBI 36 RP TNC X2
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95988(IDD2450-RT36) LAIRD TECH
    CAF95988(IDD2450-RT36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95988(IDD2450-RT36) is described as ANT TERRANCE 5DBI 36" RP TNC X2. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM